Programma Week van Hoop bekend!
18 tot 25 oktober 2025
“Tekenen van hoop te zijn voor de medemens.” Dat vraagt paus Franciscus aan gelovigen wereldwijd in het jubeljaar 2025. Het bisdom Breda wil deze oproep van harte beantwoorden met Caritas. In elk deel van het bisdom wordt in 2025 een Week van Hoop gehouden waarmee gelovigen in woord en daad Gods barmhartigheid willen delen. Op deze manier wil het bisdom een week lang duidelijk maken dat Caritas een wezenlijk onderdeel is van de missionaire parochie.
“Iedereen kan en mag meedoen”, benadrukt Eliza Oudshoorn van het bisdom Breda. Namens het bisdom ondersteunt zij de Caritasinstellingen. “Gedurende de Week van Hoop houden parochies activiteiten die passen bij de aanbevelingen die paus Franciscus aandraagt en bij de werken van Barmhartigheid. Geïnspireerd door ons geloof voelen we ons bewogen om onze handen uit de mouwen te steken voor onze naaste. Caritas is tenslotte niet een hobby van een enkeling maar de missie van de hele Kerk.”
In onze Pastorale Zone Midden zal de Week van Hoop plaats vinden van 18 tot en met 25 oktober 2025. Overal in onze Pastorale Zone zullen er diaconale initiatieven worden georganiseerd. Binnenkort verschijnt hier het programma van deze Week van Hoop.
Doet u mee? U bent overal welkom!
Bent u benieuwd naar het programma?
Klik op onderstaande link!