Met Het Huis voor de Pelgrim naar Lourdes
Het Huis voor de Pelgrim organiseert al meer dan 100 jaar bedevaarten naar Lourdes. Dit zijn geheel verzorgde reizen met reis en verblijf op basis van volpension. U logeert in uitstekende drie- of viersterrenhotels waar ’s morgens een heerlijk ontbijt wordt aangeboden en ’s middags en ’s avonds een uitgebreide warme maaltijd. Indien nodig kan er ook rekening gehouden worden met eenvoudige diëten.
Voor deelnemers met een lichte zorgvraag is de mogelijkheid om in een zorghotel te logeren. Dit zijn hotels die beschikken over dezelfde faciliteiten als de andere hotels, maar er zijn daar vrijwilligers die u een zorgondersteuning kunnen geven.
Mocht er veel zorg nodig zijn, dan is er de mogelijkheid om in het zorghotel Accueil Notre-Dame te logeren. Hier kan ook medische zorg verleend worden.
U ziet, dat het voor iedereen mogelijk is om met het Huis voor de Pelgrim naar Lourdes te reizen.
Tijdens het verblijf in Lourdes wordt aan alle pelgrims een volledig verzorgd programma aangeboden. Vieringen, processies, verdiepingsmomenten, wandelingen door Lourdes met zijn tientallen winketjes, terrasjes, musea en een excursie naar de Pyraneeën. Hieraan kunt u geheel vrijblijvend deelnemen.
De reis naar Lourdes kunt u maken per vliegtuig, TGV, per luxe touringcar of met de zorgbus.
Welke keuze u ook maakt, in Lourdes treffen alle pelgrims elkaar en zal iedereen zich opgenomen weten in die grote gemeenschap van miljoenen gelovigen die bij elkaar komen.
Voor meerdere informatie over de Lourdesreizen kunt u contact opnemen met de contactpersoon van het Huis voor de Pelgrim:
- Petra Roks-Buijs
- 06-40834796
- info@huisvoordepelgrim.nl
- www.huisvoordepelgrim.nl/reisaanbod/lourdes









